Melancholia…

Dziś Moi Drodzy jeden z takich dni, gdzie myśli chaotycznie snują się po głowie. Czasem warto się na chwilę zatrzymać i zastanowić co jest dla nas ważne, czego oczekujemy od naszego życia, o czym marzymy tak naprawdę i przede wszystkim, którą z dróg wybrać? Czy tą którą podążają wszyscy bo tak wypada czy iść własnym torem, który nie zawsze wszystkim odpowiada. To bardzo trudna decyzja wymagająca odwagi. Nie łatwo jest zrezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń i wygód na rzecz czegoś jeszcze nie znanego, co nie zawsze okazać się może wyborem trafionym.

Myślę sobie jednak, że skoro życie dane jest nam tylko raz to nie warto nie korzystać z okazji jakie los na nas zsyła…ciekawi mnie jakie Wy macie zdanie na ten temat :-). W każdym razie idą zmiany…czuję to…

No na tyle jeśli chodzi o moje przemyślenia, praca wre kartki świąteczne w toku, anioły się robią także oby tak dalej. Korzystając z okazji chciałabym się z Wami podzielić czymś wyjątkowym. Miałam ostatnio okazję skorzystać z usług wspaniałej firmy jaką jest RetroNaDruk. Piszę o tym nie tylko dlatego, że z całą pewnością polecam ten produkt ale również po to aby pokazać Wam jak każdy szczegół został dopracowany. Miło jest otrzymać takie cudeńko, pomysłowo zapakowane, wykonane z precyzją a przede wszystkim z sercem. To ma wielkie znaczenie, przynajmniej dla mnie.

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny  🙂

Dodaj komentarz