O mnie

Witam serdecznie na stronie Kraft-Pasje , poświęconej mojej twórczości. Zabrzmiało to tak poważnie,  jakbym co najmniej zapoczątkowała nowy kierunek w sztuce :-). Jednak prawda jest taka, że dobrze się przy tym bawię, kocham to co robię i jest to niezaprzeczalną częścią mojej osobowości.

 

 Dlaczego powstał ten blog….? Jak trafnie to ujęła autorka jednej z moich ulubionych książek ‚Planeta dobrych myśli’- nie wszystko musi zostać nazwane i nie wszystko trzeba rozumieć…  Moja praca pozwala mi spełniać marzenia a  możliwość twórczego działania sprawia, że jestem szczęśliwa.

Maluję odkąd pamiętam ale dopiero z czasem dojrzałam do pewnych decyzji. Pewnego dnia zrozumiałam czego oczekuję od swojej pracy i postanowiłam, że wprowadzę to w życie. Od tamtej pory konsekwentnie pokonuję kolejne etapy aby osiągnąć swój sukces. Założyłam bloga, uczę się języka angielskiego, uczęszczam na szkolenia i  warsztaty, kształcę się w kierunku pracy z dziećmi ale przede wszystkim tworze, bo o to w tym chodzi najbardziej. Po tysiącu nieprzespanych godzinach, podjęłam w końcu decyzję, że rezygnuję z pracy na etacie na rzecz swoich pasji i odwiecznego marzenia o otworzenia własnej pracowni, w której będę mogła promować prace rękodzielnicze, gościć pokrewne dusze artystyczne, oraz prowadzić warsztaty dla dzieci i dorosłych aby moja zdobyta wiedza do czegoś się przydała. Chcę aby ludzie czuli, że jest to miejsce pełne pasji, inspiracji, dobrej energii i zabawy,  wspólnie przekazywanej wiedzy. Miejsce, w którym każdy może na chwilę zatrzymać się w swojej codzienności i spróbować czegoś innego. Mam nadzieję, że zarażę innych swoją pasją i pokażę jak rożne techniki artystyczne dają nam możliwość rozwijać drzemiące w nas talenty.