Warsztaty dla dzieci i dorosłych

Kraft Pasje to miejsce, w którym dzieci oraz dorośli mogą wyzwolić swoją artystyczną ekspresje i wyrazić się poprzez sztukę. Chciałabym pokazać najmłodszym, jak cudownie można spędzać wolny czas poza ekranem telewizora czy smartfona. Jak nauczyć się tworzyć coś z niczego, jak w łatwy sposób wykonać własnoręcznie prezent dla nas samych czy dla najbliższych. Jak pobudzić własną wyobraźnie i jak twórcze myślenie zaowocuje w naszej przyszłości. Dzieci w mojej pracowni nie tylko rozwiną swoje zdolności manualne ale także odkryją swoje talenty i pasje, podniosą poczucie własnej wartości, nabędą wiedzy z zakresu sztuki i technik plastycznych, nauczą się koncentracji i wrażliwości na piękno.

Już otwarte- maj 2018 r

 

 

 

Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci, zajęcia pozalekcyjne, warsztaty, na których instruktorzy zajęć zapewniają poznanie wielu technik plastycznych i rękodzielniczych takich jak: scrapbooking, deocupage, szycie, majsterkowanie, filcowanie, embossing na gorąco, podstawy rysunku i malarstwa, mixed media, ceramika, linoryt, enkaustyka, lutowanie, dekoracje i wiele innych

Na zajęcia należy zapisać dziecko telefonicznie pod nr telefonu 668 570 708 lub w siedzibie pracowni.

Warsztaty dla dzieci: poniedziałki, środy, piątki / godz. 16.00

dzieci 6 – 14 lat koszt 50 zł / 2h-3h

Warsztaty dla dorosłych: wtorki / godz. 18.30

dorośli koszt 60 zł / 2h-3h

płatność przed zajęciami.

Zapewniamy odpowiedni sprzęt, narzędzia i niezbędne materiały. Wykonane prace są własnością uczestnika.

Organizacja urodzin kreatywnych

Organizujemy kreatywne urodziny w piątki, soboty i niedziele. Czas trwania urodzin to 2 h. Koszt za dziecko 30 zł , minimalna ilość dzieci to 5 osób.

W trakcie urodzin zapewniamy dla każdego odpowiednie materiały do wykonania rękodzieła. Tematyka urodzin do wcześniejszego ustalenia: modna biżuteria, świece, wyroby z guzików, slime i wiele innych ciekawych robótek. Po plastycznych zajęciach dzieci mają czas na poczęstunek, tort oraz wspólną zabawę ( disco, bańki, balony itp).

Prosimy rezerwować urodziny z tygodniowym wyprzedzeniem w siedzibie pracowni ul. Kopernika 2,  w dniu rezerwacji wydajemy zaproszenia, ustalamy tematykę urodzin oraz pobieramy zaliczkę w kwocie 100 zł.

Serdecznie zapraszamy

Bon upominkowy

W naszej ofercie znajdują się również bony upominkowe, które są idealnym prezentem dla dziecka ale także dla dorosłych. Bon o nominale od 50 zł do 200 zł upoważnia do udziału w warsztatach lub do zorganizowania kreatywnych urodzin.

 

Czekamy na Was

Pracownia Rękodzieła Ewa Podsiadło i Kraft Pasje